Berber Deposu / Cilt Bakımı / Yüz Serumu / Yüz Serumu Kırışıklık Karşıtı / NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml
Nivea

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml

Ürün kodu: 4006000068572

NIVEA Q10 Serum 30 ml, Saf Q10 içeren formülüyle kırışıklık görünümüne karşı bakım sağlar. Cildin daha pürüzsüz ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

₺440,00
Stokta

Sepete uğramadan ödemeye geç

WhatsApp'tan sorun Toplu alım, stok ve ürün soruları için
  • 1-3 iş günüTahmini teslimat
  • ₺2.000 üzeriKargo bedava
  • 14 günKolay iade

256-bit SSL ve 3D Secure ile güvenli ödeme

Birlikte İyi Gider

Bu ürünle birlikte en çok kullanılan tamamlayıcılar

Bu ürünNIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml₺440,00
3 ürünün toplamı ₺768,00

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml

NIVEA Q10 Serum 30 ml, Saf Q10 içeren formülüyle kırışıklık görünümüne karşı bakım sağlar. Cildin daha pürüzsüz ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Öne Çıkan Özellikleri

  • 30 ml yüz bakım serumu
  • Saf Q10 içeren özel formül
  • Kırışıklık görünümüne karşı bakım sağlar
  • İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur
  • Cildin daha dolgun ve pürüzsüz görünmesini destekler
  • Şeker kaynaklı kırışıklık görünümüne karşı bakım desteği sunar
  • Hafif ve hızlı emilen serum yapısı
  • Günlük kullanıma uygundur

Ürün Açıklaması

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Çift Etkili Cilt Serumu 30 ml, ciltte oluşan ince çizgi ve kırışıklık görünümüne karşı bakım sağlamak için geliştirilmiş yoğun etkili bir yüz serumudur. İçeriğindeki Saf Q10 ve özel bakım kompleksi sayesinde cildin daha pürüzsüz, dolgun ve genç görünümlü olmasına yardımcı olur.

Ciltte zamanla yaş alma süreci, çevresel etkenler ve günlük stres nedeniyle kırışıklık görünümü artabilir. NIVEA Q10 Çift Etkili Serum, cildin doğal enerji seviyesini desteklemeye yardımcı olan Koenzim Q10 içeriği ile cilt bakım rutinini güçlendirir. Düzenli kullanım ile ince çizgi görünümünün azalmasına ve cildin daha sıkı görünmesine katkı sağlar.

Özel formülü, şeker kaynaklı kırışıklık görünümüne karşı bakım desteği sunarak cildin daha pürüzsüz ve esnek görünmesine yardımcı olur. Cildin nem dengesini korumaya destek olan serum yapısı, daha dolgun ve sağlıklı görünen bir cilt görünümü elde edilmesini destekler.

Hafif ve hızlı emilen dokusu sayesinde ciltte ağırlık hissi bırakmadan kolayca uygulanır. Günlük bakım rutininde nemlendirici öncesi kullanılarak cildin ihtiyaç duyduğu yoğun bakımı sağlamaya yardımcı olur. 30 ml pratik ambalajı sayesinde düzenli kullanıma uygundur.

Nasıl Kullanılır?

  1. Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine sabah ve akşam birkaç damla uygulayın.
  2. Serum emildikten sonra günlük nemlendiricinizi kullanabilirsiniz.
  3. Gündüz kullanımında güneş koruyucu uygulanması önerilir.
  4. NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Çift Etkili Cilt Serumu 30 ml, yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir bakım arayanlar için ideal bir üründür.
  5. Saf Q10 içeren gelişmiş formülü sayesinde cildin daha canlı, pürüzsüz ve genç görünümlü kalmasına yardımcı olur.

Güvenlik Uyarıları

  • Yalnızca kullanım amacına uygun olarak kullanın.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
  • Doğrudan güneş ışığından ve aşırı sıcaktan uzak tutun.
  • Ciltte tahriş oluşması hâlinde kullanımı sonlandırın.

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml hangi cilt tipine uygundur?

Günlük bakım rutinine uygun dengeli formülü sayesinde farklı cilt tiplerinde kullanılabilir. Hassas ciltlerde ilk kullanımda küçük bir alanda test edilmesi önerilir.

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml orijinal ürün müdür?

Evet. Berber Deposu üzerinden satışa sunulan tüm ürünler orijinaldir ve yetkili tedarik kanallarından temin edilmektedir.

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Kullanım amacınıza uygun ölçü, ton ve model seçeneğini tercih etmeniz; ürünü ambalaj üzerindeki önerilere uygun şekilde kullanmanız tavsiye edilir.

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml için detaylı bilgi ve stok durumunu Berber Deposu ürün sayfasından takip edebilirsiniz.

₺440,00

Bu ürün için henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme yaz

Yorum yazmak için giriş yapın.

Siparişiniz onaylandıktan sonra 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargo firması ve ücreti ödeme adımında gösterilir.

İade ve değişim koşulları için kurumsal bilgiler sayfamıza göz atabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bununla Birlikte Kullanılanlar

Benzer Ürünler

NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml ₺440,00